Title: Blockskit Import
Author: BlockskitDev
Published: <strong>22 Juny, 2023</strong>
Last modified: 12 Febrewaris, 2024

---

Search plugins

![](https://ps.w.org/blockskit-import/assets/banner-772x250.png?rev=2939417)

Dizze plugin **is net hifke mei de lêste 3 grutte releases fan WordPress** . It 
kin net langer wurde ûnderhâlden of stipe en kin kompatibiliteitsproblemen hawwe
as it wurdt brûkt mei resinte ferzjes fan WordPress.

![](https://ps.w.org/blockskit-import/assets/icon-256x256.png?rev=2939417)

# Blockskit Import

 Troch [BlockskitDev](https://profiles.wordpress.org/blockskitdev/)

[Download](https://downloads.wordpress.org/plugin/blockskit-import.zip)

 * [Details](https://fy.wordpress.org/plugins/blockskit-import/#description)
 * [Resinsjes](https://fy.wordpress.org/plugins/blockskit-import/#reviews)
 *  [Ynstallaasje](https://fy.wordpress.org/plugins/blockskit-import/#installation)
 * [Ûntwikkeling](https://fy.wordpress.org/plugins/blockskit-import/#developers)

 [Stypje](https://wordpress.org/support/plugin/blockskit-import/)

## Beskriuwing

A easy plugin to import starter sites.

### Credits

Blockskit Import is inspired by Keon Toolset. Some of the codes used in this plugin
are used from Keon Toolset as they are under GPL license.

### Images License

https://pxhere.com/en/license [CCO License]

## Ynstallaasje

#### From your WordPress dashboard

 1. Visit ‘Plugins > Add New’
 2. Search for Blockskit Import
 3. Activate Blockskit Import plugin from your Plugins page.
 4. Go to the Appearance -> Demo Import

#### From WordPress.org

 1. Download blockskit-import.
 2. Upload the ‘blockskit-import’ directory to your ‘/wp-content/plugins/’ directory,
    using your favorite method (ftp, sftp, scp, etc.)
 3. Activate Blockskit Import from your Plugins page.

## FAQ

 1. Where I can see the Settings?
     Check all the available options inside Appearance
    > Demo Import

## Resinsjes

D’r binne gjin resinsjes foar dizze plugin.

## Meiwurkers & amp; Untwikkelders

“Blockskit Import” is iepen boarne software. De folgjende minsken hawwe bydroegen
oan dizze plugin.

Meiwurkers

 *   [ BlockskitDev ](https://profiles.wordpress.org/blockskitdev/)

[Oersette “Blockskit Import” yn jo taal.](https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/blockskit-import)

### Ynteressearre yn ûntwikkeling?

[Blêdzje troch de koade](https://plugins.trac.wordpress.org/browser/blockskit-import/),
besjoch de [SVN-repository](https://plugins.svn.wordpress.org/blockskit-import/),
of abonnearje op it [ûntwikkelingslogboek](https://plugins.trac.wordpress.org/log/blockskit-import/)
troch [RSS](https://plugins.trac.wordpress.org/log/blockskit-import/?limit=100&mode=stop_on_copy&format=rss).

## Feroaringslog

#### 0.0.6

 * Feature added.

#### 0.0.5

 * Blockskit Shop theme compatibility added.

#### 0.0.4

 * Blockskit Corporate theme compatibility added.

#### 0.0.3

 * Blockskit Base theme compatibility added.

#### 0.0.2

 * Style update.

#### 0.0.1

 * Initial Release.

## Meta

 *  Version **0.0.6**
 *  Last updated **3 jier yn ôl**
 *  Active installations **100+**
 *  WordPress version ** 4.6 of heger **
 *  Tested up to **6.4.12**
 *  PHP version ** 4.6 of heger **
 *  Language
 * [English (US)](https://wordpress.org/plugins/blockskit-import/)
 * Tags
 * [demo data](https://fy.wordpress.org/plugins/tags/demo-data/)[demo data importer](https://fy.wordpress.org/plugins/tags/demo-data-importer/)
   [one click demo import](https://fy.wordpress.org/plugins/tags/one-click-demo-import/)
 *  [Avansearre werjefte](https://fy.wordpress.org/plugins/blockskit-import/advanced/)

## Wurdearrings

Der binne noch gjin resinsjes ynstjoerd.

[Your review](https://wordpress.org/support/plugin/blockskit-import/reviews/#new-post)

[See all reviews](https://wordpress.org/support/plugin/blockskit-import/reviews/)

## Meiwurkers

 *   [ BlockskitDev ](https://profiles.wordpress.org/blockskitdev/)

## Stypje

Hast wat te sizzen? Help nedich hawwe?

 [Besjoch stipefoarum](https://wordpress.org/support/plugin/blockskit-import/)